Як повідомив глава української делегації, віце-президент ПАРЄ Володимир Ар'єв, резолюцію підтримали 103 голосами.

Крім звільнення політ в’язнів, Україна в резолюції також засуджує будівництво Керченського моста, який порушує територіальну цілісність України; обшуки українських судів в Азовському морі.

Кінцеве рішення навіть краще, ніж ми очікували. 103 голоси "за" і лише 3 голоси "проти". Це вражаюча перемога і вражаючий результат для України. Двоє виступили проти в дебатах, хто третій – не знаю. Але ці двоє – цікаві. Один з прізвищем Бляха – зі Словаччини. Другий – Шешель зі Сербії, він син засудженого Гаазьким трибуналом військового злочинця Шешеля. Цей взагалі розповідав, що Путін – найкращий президент Європи,
– розповів 24 каналу представник української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

Також резолюція ПАРЄ підтримує пропозицію Німеччини і Франції про третій стороні по спостерігачам у Керченській протоці.

До слова, раніше повідомлялось, що політичний комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи підтримав усі українські поправки до проекту резолюції щодо ситуації в Азовському морі і Керченській протоці. Зокрема, комітет погодив статус захоплених Росією українських моряків як "військовополонені".