Володимир Зеленський зазначив, що у нас є чудові рішення щодо ЗРК Patriot. Однак, ці системи ще не поставлені в Україну.

Читайте також Військові з України "надшвидко" освоюють ППО Patriot, – Politico

"Навіть цього може бути недостатньо"

Українські військові з січня проходять навчання у США на ЗРК Patriot, проте на території нашої держави ці системи ще не розгорнули.

Україні потрібні 20 батарей Patriot для захисту від російських ракет, і навіть цього може бути недостатньо, оскільки жодна країна у світі не була атакована такою кількістю балістичних ракет,
– підкреслив президент.

Український лідер додав, що європейська держава відправила нам чергову систему протиповітряної оборони, однак, вона не спрацювала і "довелося міняти знову і знову". Про яку країну йдеться, президент не зазначив.

Дивіться також Еволюція деградації: як Росія пересідає на стару техніку і чому мобілізовані горітимуть у Т-34

Як Patriot допоможуть закрити українське небо / Інфографіка 24 Каналу

Коли Patriot прибудуть в Україну

21 березня журналіст Остап Ярош з посиланням на представника Міноборони США повідомив, що перші системи протиповітряної оборони Patriot з'являються в Україні вже "найближчими тижнями".

Окрім того, у CNN зазначили, що Patriot прибудуть швидше, аніж планували. Американські інструктори у Форт-Сіллі, де 65 українських захисників проходили навчання з 15 січня, зазначили, що змогли значно прискорити підготовку. Усе завдяки базовим знанням наших воїнів про системи ППО.