Відповідне рішення схвалили під час засідання Верховної Ради у четвер, 4 листопада. Свій голос за кандидатуру очільника митниці віддали 237 народних депутатів.

Цікаво Рада призначила Олексія Резнікова міністром оборони

Рябікін – глава Мінстратегпрому

Павло Рябікін перед голосування представив народним депутатам програму своєї діяльності на посаді. У пріоритеті нового міністра – співпраця з Верховною Радою, Міністерством оборони та Генштабом.

Наступним пріоритетом для Рябікіна є забезпечення державними замовленнями українських виробників незалежно від форми власності підприємств.

Також Павло Рябікін наголосив на важливості структуризації підприємств Оборонно-промислового комплексу та забезпеченні конкурентоспроможності.

Що відомо про Рябікіна

  • Павло Рябікін – це український менеджер, політик і дипломат, колишній генеральний директор міжнародного аеропорту "Бориспіль".
  • Раніше обіймав посаду посла України у Данії. Окрім цього, був нардепом трьох скликань, а також – заступником міністра транспорту й зв'язку.
  • Посаду очільника митниці він обійняв восени 2020 року. Водночас вже взимку з'явилася інформація, що він начебто зібрався у відставку.
  • Згодом запевнив, що нікуди не йде. Своє перебування на посаді він схарактеризував словами: "ось тепер у мене веселощі, безперервні".
  • Керівником Державної митної служби пропрацював до самого призначення в Мінстратегпром.