Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на Каплан.

24 канал повідомляв, що Олег Сенцов заявив, що припиняє голодування через погрози про примусове годування в Росії.

Читайте також: "Він не хотів бути овочем в реанімації": адвокат про рішення Сенцова припинити голодування

"Я змушений завтра знятись з голодування. До відкритого листа мені додати нічого. Мене ще минулого тижня мали почати виводити з нього (з голодування, – ред.). Але я трішки відтермінував", – мовиться у листі Сенцова.

Останнє обстеження показало, що "полетіли" внутрішні органи. У серці почалась аритмія з ішемією, нирки забились і в будь-який момент відмовлять, печінка збільшилась і почала розкладатись, кишечник, мозок – там все. Прикро програвати, але вибору мені не залишили, я не хочу перетворювати це все на принизливе видовище...,
– пояснив політв’язень.

Нагадаємо, 5 жовтня російська влада повідомила про те, що Олег Сенцов припинив голодування. Згодом це підтвердила українська омбудсмен Людмила Денісова.

Проте адвокат політв’язня сповістив, що Сенцов припинить голодування у суботу, 6 жовтня.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.