Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

За кілька днів до атаки він почав переглядати відео зі стріляниною в різних школах. Мама поцікавилася, запитала навіщо. Влад відповів: "Просто". Маму відповідь задовольнила,
– мовиться у повідомленні.

Читайте також: Самогубство Рослякова: у мережі припускають, що керченського стрільця могли вбити (18+)

Також зазначається, що в день масового вбивства, 17 жовтня, хлопець дочекався, поки матір піде на роботу, і тільки після цього пішов у коледж.


Повідомлення про допит матері Рослякова

До слова, матір Рослякова працює санітаркою в онкологічному диспансері Керчі. Тож у день масового вбивства у коледжі жінка приймала в лікарні поранених студентів, яких не зміг убити її син.

Зазначимо, що слідство у справі про масове вбивство призначило посмертну психіатричну експертизу Рослякову, сповістили у Слідчому комітеті Росії.

Раніше однокурсники стрільця та ЗМІ повідомляли, що Росляков був дуже замкнутим, майже ні з ким не спілкувався, цікавився маніяками, а також ненавидів своїх викладачів і казав, що помститься їм.

Дивіться також: Вибух у коледжі в Керчі: моторошні фото та відео з місця трагедії (18+)

Дивіться відео про масове вбивство у коледжі в Керчі:

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу.

Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.