24 канал повідомляв, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованого міста Керч стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, її підірвав невідомий молодий чоловік, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі. Внаслідок інциденту загинули 19 людей, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

Читайте також: Масовий розстріл людей у Керчі: оприлюднено імена потерпілих

Згодом стало відомо ім’я нападника. Ним виявився студент 4 курс випускного курсу коледжу, 18-річний Владислав Росляков. Також зявилася інформація, що підозрюваний у нападі на коледж після інциденту застрелився.

Як розповів представник Національного антитерористичного комітету (НАК) Андрій Пржездомський, у будівлі політехнічного коледжу фахівці його відомства виявили бомбу, пише "Дождь".

"Працюють на місці вибухотехніки, які вивчають виявлений вибуховий пристрій", – зазначив він.

Згодом з’явилася інформація, що у будівлі закладу виявили ще один вибуховий пристрій.

"Бомбу виявили у будівлі навчального закладу поряд з речами людини, яка стріляла, та знешкодили накладним зарядом. "Зараз розмінування завершено, бомб там більше немає. У будівлі тепер працюють криміналісти, слідчий комітет, ФСБ і поліція", – сказав так званий представник "управління" ФСБ у Криму у коментарі "РИА Новости".

Нагадаємо, через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, але потім її перекваліфікував на масове вбивство.

Масове вбивство людей у коледжі в Керчі: усе, що потрібно знати