Про це повідомляє одне із видань окупованого міста "Керч.Інфо".

Читайте також: Розстріл у коледжі в Керчі: опубліковано список загиблих

Так, журналісти приїхали до місця проживання студента керченського коледжу. За інформацією ЗМІ, за цією адресою Росляков останнім часом не проживав, проте сусіди пам'ятають його дитинство.

Він маленький був дуже жорстокий. Він котів ловив, душив їх мотузками. Ми його весь час ганяли. А потім, коли мати і батько Влада розійшлися, він переїхав в іншу квартиру,
– цитує видання слова сусідів Рослякова.

24 канал писав, що 18-ти річний Владислав Русляков наразі є основним підозрюваним. Хлопець з рушницею заходив у класи та розстрілював людей. За словами очевидця, спочатку пролунали постріли, а вже потім було чутно вибух. Тіло стрілка знайшли на другому поверсі закладу – він застрелився.

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованого міста Керч стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, її підірвав невідомий молодий чоловік, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі.

Згодом стало відомо ім’я нападника. Ним виявився студент 4 курс випускного курсу коледжу, 18-річний Владислав Росляков. Також зявилася інформація, що підозрюваний у нападі на коледж після інциденту застрелився.

Через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, але потім її перекваліфікував на масове вбивство.

Що відомо про жахливі події у коледжі в Керчі: дивіться відео