Про це повідомив російський публіцист та психолог Леонід Растіховський у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: В окупованій Керчі у коледжі прогримів вибух: є жертви

У мережі вже з’явилися фото хлопця з рушницею в руках. "Я не розумію як цей хлопець міг купити зброю, ажде в Росії існує закон про заборону продажу вогнепальної зброї", – розповів Леонід Растіховський.

18-ти річний Владислав Русляков був студентом цього коледжу, і наразі він є основним підозрюваним. За словами очевидця спочатку пролунали постріли, а вже потім було чутно вибух. Тіло стрілка знайшли на другому поверсі закладу – він застрелився.

Російські чиновники у цій трагедії одразу ж знайшли український слід. Але в Україні запевняють, що жодного відношення до теракту не мають. Поки лише отримують інформацію про трагедію.

Судячи з тієї інформації, що я маю, цей хлопець – псих. Таких зараз вистачає. Особливо "модні" такі злочини в Америці, де раз на пів року в школи вриваються і діють за таким же сценарієм, – сказав російський психолог Растіховський.

Реакція офіційної Росії спокійна та витримана. Це вже не називають терактом, а просто суспільно-небезпечне вбивство.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт через вибух у політехнічному коледжі в окупованій Керчі.

Теракт у Керчі: відео

Що відомо про Керченський політехнічний коледж?Це державна бюджетна освітня установа, її засновником є російське "міністерство освіти Криму". Згідно з даними сайту установи, там готують фахівців середньої ланки і кваліфікованих робітників, службовців, у тому числі кухарів, зварювальників, бухгалтерів, технологів, перукарів.