Відповідне фото розмістили у Telegram-каналі Mash.

Читайте також: Розстрілювали усіх, це теракт, – директор коледжу у Керчі

24 канал повідомляв, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. Внаслідок інциденту загинули 18 людей, ще 47 зазнали поранень. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба.

Фотографія терориста. Цю людину в Керчі зараз шукають всі. Він зайшов зі зброєю в школу, відкрив стрілянину і підірвав бомбу,
– йдеться у повідомленні.

Як видно на цьому фото, ймовірний підозрюваний йде по сходах і тримає у руках предмет, схожий на зброю, зокрема, на автомат.

Зазначається, що хлопець зайшов у приміщення коледжу в темному светрі, а вже всередині переодягнувся і був у світлій футболці.


Підозрюваний у скоєнні теракту в Керчі

Раніше слідчий комітет РФ розіслав орієнтування на підозрюваного. Це хлопець 20-25 років, який потрапив на камери спостереження. За словами силовиків, він був одягнений у зелену куртку з капюшоном і світлі джинси.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт через вибух у політехнічному коледжі в окупованій Керчі.

Теракт у Керчі: відео

Що відомо про Керченський політехнічний коледж?Це державна бюджетна освітня установа, її засновником є російське "міністерство освіти Криму". Згідно з даними сайту установи, там готують фахівців середньої ланки і кваліфікованих робітників, службовців, у тому числі кухарів, зварювальників, бухгалтерів, технологів, перукарів.