Про це у прямому ефірі розповіла кореспондентка 24 каналу.

Зверніть увагу! ЦВК провела перерахунок голосів на скандальному окрузі №50

Приблизно о 19:00 ОВК була змушена піти на перерву. Причиною стала поява кандадата в депутати Бориса Приходька, який, власне, звернувся до суду з вимогою перерахувати голоси.


Кандидат у нардепи Борис Приходько

Приходько прибув у супроводі молодиків спортивної статури – мовляв, аби подати заяву щодо значних порушень на одній з дільниць. Проте не всі члени комісії погоджувалися заслухати цю заяву, тож розпочався конфлікт між представниками громадськості та спостерігачами від кандидатів.

Через галас члени ОВК покинули засідання. Голова комісії була вимушена оголосити перерву через відсутність кворуму. Конфлікт між присутніми не вщухав. Тож вона попросила всіх покинути залу та повторно пройти процедуру реєстрації. Вдалося зробити це лише за участі представників поліції.

Станом на 22:00 засідання відновилося, процес підрахунку голосів триває. Вже відбувся перерахунок на понад 20 з 33 дільниць. За прогнозами, до кінця доби перерахувати голоси на усіх дільницях не вийде, адже на кожну з них комісія витрачає щонайменше годину.

Зазначимо, що згідно із законодавством, ЦВК повинна встановити остаточні результати виборів протягом 15 днів після виборів, дедлайн – сьогодні, 5 серпня.

Перерахунок відбувається без порушень. Дані майже не відрізняються від попередніх, за винятком кількох бюлетенів, які визнали недійсними. За попередніми даними, там досі перемагає самовисуванець Сергій Коровченко.

Які офіційні результати парламентських виборів 2019?1. "Слуга народу" лідирує із результатом 43,16%;
2. "Опозиційна платформа – за життя" – 13,05%;
3. "Європейська Солідарність" – 8,18%
4. ВО "Батьківщина" – 8,10%
5. "Голос" – 5,82%.

"Радикальна партія Олега Ляшка" наразі отримує 4,01%, "Сила і честь" – 3,82%, "Опозиційний блок" –3,03%. Інші партії набирають менше, ніж 3%.


Скільки місць у Верховній Раді отримує кожна партія / Інфографіка 24 каналу