Про це в ефірі 24 каналу висловився російський опозиційний журналіст, редактор The Insider Тимур Олевський. На його думку, зараз в СНД доводиться дарувати такі кільця, щоб умовний прем’єр-міністр Вірменії і президент Казахстану знайшли щось спільне в собі та в Путіні.

До теми 9 перснів Путіна: у СБУ потужно відповіли й опублікували вогняне фото.

СНД мало що пов'язує

"Боюся, що окрім цих кілець, їх мало що пов’язує. На секундочку, між Таджикистаном та Киргизстаном йде прикордонний інцидент, який понад усе час від часу нагадує війну", – пояснив журналіст.

Олевський нагадав, що Азербайджан та Вірменія воюють в Нагірному Карабасі. Російські миротворці, які повинні розводити ці сторони і змушувати дві країни дотримуватися підписаних договорів після війни 2020 року, дратують і тих, і інших.

Вірменія вважає, що російські миротворці не справляються зі своєю функцією, а Азербайджан – що вони заважають звільняти їхню територію,
– зауважив редактор The Insider.

На думку журналіста, всі ці події накладаються на те, що Путін вимагає від членів СНД певних поступок, лояльності і допомоги у війні, починаючи людьми і закінчуючи допомогою подолати санкції.

Умовний Казахстан не проти заробити гроші, але у нього інші плани щодо санкцій,
– вважає Олевський.

Редактор The Insider впевнений, що в такій атмосфері тільки кільцями і залишилося пов’язувати членів СНД, але діаманти, втиснуті в кільця, допомогти не зможуть.

Повне інтерв'ю Тимура Олевського: дивитися відео

Око Саурона встановити не вдалося

Тимур Олевський згадав, що у вересні 2014 року відбулася всесвітня прем’єра останньої частини фільму "Гоббіт" і російська арт-група "Свєчєніє" вирішила зробити реальне Око Саурона на одному із хмарочосів бізнес-центру Москва-Сіті.

"Це було зроблено, щоб промотувати фільм, але збудилась православна спільнота й багато інших людей, які побачили в цьому вже тоді дуже неприємне і зле пророцтво. І в результаті повісити Око Саурона на московський хмарочос не дали, був великий скандал", – нагадав журналіст.

На думку Олевського, зараз, коли війна у розпалі та російська армія зазнає поразку за поразкою на українських фронтах, Путін цю історію красиво завершив, довівши, що він дійсно уособлення зла і умовний Саурон.

Я буквально вчора списувався з людиною, яка була організатором цієї акції, і спитав, як вам ось цей мимовільний монтаж життя, який воно створило й таким чином продовжило вашу акцію. Він відповів, що вони таких сенсів не вкладали, але вийшло непогано,
– розповів опозиційний журналіст.

В усьому винний Путін

Тімур Олевський вважає, що з цими кільцями можна з одного боку просто посміхнутися, а з іншого: зафіксувати факт, що СНД, як об’єднання, перестає бути актуальними.

"Провина в цьому – сам Путін, який розв’язав війну в Україні", – підсумував журналіст.

Саурон-Путін подарував персні: найголовніше

  • Під час "неформального саміту країн СНД" Владімір Путін вирішив погратися в Саурона та подарував лідерам країн-учасниць союзу 9 дорогоцінних перснів.
  • З усіх учасників форуму кільце відразу вдягнув тільки білоруський узурпатор Алєксандр Лукашенко.
  • Інтернет відповів на цей жест від бункерного діда вибухом мемів про Путіна-Саурона та Лукашенка-Голума, порівнявши диктаторів з персонажами циклу "Володар перснів".