Пресслужба Пригожина підтвердила, що дійсно сьогодні збили Су-24. Але там стверджували, що екіпаж начебто вижив, про це пише 24 Канал.

До теми Пригожин покликав Зеленського на "повітряну дуель": відео з погрозами

Підбили бомбардувальник Пригожина

За даними пропагандистів, бомбардувальник підбили системою ППО. Зазначають, що це сталося 13 лютого.

Перші повідомлення про збиття бомбардувальника з'явились у мережі близько 19 години. Зазначимо, що офіційних підтверджень від бійців ЗСУ, між тим, не надходило.

Цікаво, що ЗСУ підбили той Су-24, на якому Пригожин літав на бойові вильоти бомбити українські міста.

Пригожин запропонував зустріч Зеленському "у небі"

6 лютого Пригожин записав відео з бомбардувальника, де розповідає, як "бомбив Бахмут". Каже, мовляв, тільки що приземлився. Далі кухар Путіна звернувся до Президента України Володимира Зеленського.

Він запропонував главі держави повітряну дуель. Пригожин заявив, що у разі програшу, віддасть "Артемівськ" (так росіяни чомусь називають Бахмут).

Росія не полишає спроб захопити Бахмут

  • Російські загарбники здивовані ситуацією на фронті. За словами головного редактора видання Defense Express Олега Каткова, росіянам обіцяли масштабний наступ одночасно на всіх фронтах. Натомість окупанти зазнають поразок, зокрема під Вугледаром.
  • За даними нідерландського OSINT-проєкту, російські загарбники, намагаючись наступати на Донеччині, втратили понад 100 одиниць техніки. Це тільки за три дні наступу.
  • Загарбники не полишають спроб оточити Бахмут. Як зазначив майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман, єдині успіхи ворога, якими той може похвалитися, – це буквально просування на декілька метрів вперед.