"Ворогів" у Росії побільшає

Як можна зрозуміти, сенс цієї угоди – захистити Фінляндію на період, коли буде розглядатися її заявка до Північноатлантичного союзу.

Про головне Який план повного поглинання України намалював Путін у своїй голові

І щоб Путіну це не спадало на думку, зараз і у Гельсінкі, і у Стокгольмі намагаються виробити чітку систему гарантій, яка буде працювати саме до того моменту, поки Фінляндія і Швеція не стануть повноправними членами НАТО і не будуть захищені ядерною парасолькою США, Великої Британії та Франції від агресивних намірів непередбаченого кремлівського режиму.

Путін перебудовує Європу власноруч

У Гельсінкі говорять, що Фінляндія стане членом Північноатлантичного союзу на 99,9%. Таку заяву зробив колишній прем'єр-міністр країни Олександр Стубб, який підкреслив, що за все це потрібно дякувати тільки одній людині – російському президенту Володимиру Путіну.

Дійсно, до путінського нападу на Україну у Гельсінкі навіть не думали про можливість вступу до НАТО і тим більше не думали про можливість подачі заявки до Північноатлантичного союзу в Стокгольмі. Наступ Путіна на Україну змінив все у Європі. Всі зрозуміли, з наскільки агресивним, непередбачуваним режимом має справу цивілізований світ.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив, що якщо Фінляндія і Швеція дійсно наважаться вступити до Північноатлантичного союзу, там їх зустрінуть з обіймами. Вступ обох країн значно покращить безпеку в Європі, вони мають сучасні збройні сили, а також стратегічні позиції, які дозволять НАТО ще більш ефективно захищатися від імовірної російської агресії та провокацій путінського режиму.

Не пропустіть Портрет окупанта: хто їде воювати в Україну

Росію "потоплять" внутрішні моря НАТО

І щоб Росія тільки одна зі своїм не дуже ефективним флотом (який, я сподіваюся, буде до того часу потоплений Військово-морськими Силами України) протистояла всьому тому цивілізованому світу, який буквально оточував її обіймами своєї безпеки й не давав можливості кораблям Чорноморського флоту РФ (якого, я сподіваюся, уже не буде тоді в українському Севастополі) здійснювати будь-які провокативні заходи проти країн регіону.

А це означає звільнення Криму і знищення там колаборантського, антиукраїнського, бандитського режиму. А це означає знищення російської бази у Севастополі. А це означає вступ України й Грузії до НАТО. А це означає інтенсивний розвиток Військово-морських Сил України й Грузії та створення зони безпеки у колишніх грузинських автономіях Абхазії та Південної Осетії, які мають повернутися до грузинської держави у результаті звільнення їхньої території й процесу домовленостей між грузинським, абхазьким і осетинським народами.

Світ, в якому Росія вже не зможе нікому загрожувати і сама буде обмінювати безпеку на економічне зростання, має виглядати зовсім інакше, ніж той світ, в якому ми живемо зараз. Але для цього, як абсолютно точно говорять у Києві, потрібно перемогти Росію, відновити територіальну цілісність і зробити все можливе, щоб у найближче десятиріччя російський режим не загрожував би людству.

Важливе – Зеленьский розповів, як Макрон вмовляв його поступитися Росії, аби зберегти обличчя Путіна: дивіться відео