Детальніше про заяву Вовка

Про це суддя написав у фейсбуці. Він підкреслив, що зараз перебуває у відпустці та після її завершення правовим шляхом і в порядку передбаченим законом доводитиме свою правоту.

До теми Обшуки в Окружному суді Києва: скандальному Вовку і декільком суддям вручили підозри

Обшуки, санкціоновані районним судом міста Кіровограда, і так звані нові підозри, – не що інше, як бажання окремих одіозних персонажів показати хоч якусь "ефективність" та створити тло для вереску "активістів" про необхідність термінової судової реформи за їхніми лекалами та тиску таким чином на владу,
– зауважив Вовк.

За його словами, президенту нав'язують догму про необхідність зовнішнього управління в сфері судоустрою. І всі це начебто розуміють.

Водночас обшук в ОАСК Вовк розцінює, як чергову спробу тиску на суд і на нього особисто. Але у відставку він не збирається. Каже, що це політика.

"Якщо ж говорити про право, слід зазначити, що чергові "підозри" оголошено за тими ж фактами, що і рік тому. Фактами, яким вже дали певну оцінку. За якими є експертизи, що доводять фальсифікацію записів. Щодо по-новому фальсифікованих плівок, то раджу наступного разу пошукати більш продуктивних і креативних режисерів", – підсумував голова ОАСК.

Радимо ознайомитися Плівки Вовка-2: чому НАБУ взялось за Окружний суд Києва і чого чекають від Зеленського

Що відомо про ОАСК та його скандального очільника Вовка

  • Це київський спеціальний суд першої інстанції. Він розглядає адміністративні справи, в яких хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування.
  • Головою цього суду є Павло Вовк. Через свою часту участь у різноманітних скандалах Вовк є чи не найбільш відомим в Україні суддею.
  • Вовк, а також суддя ОАСК Ігор Погрібніченко та суддя Суворовського районного суду Одеси Іван Шепітко були підозрюваними у справі про втручання в діяльність державних органів. За версією слідства, глава суду зі своїми колегами саботували кваліфікаційне оцінювання шляхом призначення лояльних членів ВККСУ, залякування інших і іншими методами. НАБУ опублікувало частину записів розмов з кабінету Павла Вовка.
  • У листопаді 2019 року це провадження було закрито. В січні 2020-го Вовк знову очолив ОАСК.
  • Сам суддя заявляв раніше, що провадження щодо нього нібито є помстою голови НАБУ Артема Ситника "за рішення ОАСК, яке встановило його протиправне втручання у вибори президента США".