Подробиці свого утримання під вартою він виклав в ексклюзивному інтерв'ю сайту "24".

УБОЗІВці і СОКОЛа мене били. Пенітенціарники і конвоїри – абсолютно нормально, жодних претензій до них не маю, багатьом навіть можна подякувати за нормальне ставлення. "Беркут" в Печерському судді розірвав мені сорочку, неправомірно застосував фізичну силу. Працівники прокуратури поводяться коректно. З іншими правоохоронцями я не стикався,
— сказав він.

Також хлопець повідомив, що його били як у сам момент затримання, так і після того, як його доставили у приміщення колишнього УБОЗ МВС.

Окрім того, за його словами, у залі суду спецпризначенці неправомірно застосовували силу до дівчат які законно перебували в залі суду. "Одна з моїх знайомих, що там були – вагітна, їй теж дісталось. Отут і виникає питання: за що? Люди просто стояли в залі суду! Також з незрозумілих підстав двоє з цих "спецназівців" брутально витягли мене з тієї скляної клітки, відео чого є в інтернеті. Вони не мали на це повноважень", — сказав Медведько.

Також він повідомив, що перші дні утримання під вартою відбувалися "нелегальні візити оперативників і цілодобова "уработка" від міліціонерів, які сидять з тобою і косять під арештантів".

З оперативниками у мене розмова не клеїлась. Дійшло до того, що вони за свої гроші купили книжку Бузини (назву не пам’ятаю) і тицьнули мені її в руки. Я одразу витер з неї свої відбитки і повернув назад. Оперативники тоді ледь з розуму не зійшли, що витратили своїх сто з лишнім гривень, а дешева провокація не вдалась,
— додав Медведько.

Більше читайте у повній версії інтерв’ю з Андрієм Медведько.