Таку думку в ефірі 24 Каналу припустив політолог Ігор Чаленко. Він наголосив, наразі в Росії чітко спостерігаються настрої, що все буде тільки гірше.

Дивіться також Під Нижнім Новгородом підірвалось авто з пропагандистом Прілєпіним: все, що відомо

"Наразі суспільству показують, що нічого не змінюється, все йде на погіршення. Країна йде в безодню і ядерна кнопка не врятує. Тому такі настрої лише накопичуються і всередині Росії є гаманці, які можуть це проплатити", – сказав експерт.

Ігор Чаленко про ймовірних замовників ліквідації Прилєпіна: дивитись відео

Спецслужби зацікавлені

Чаленко порівняв Прилєпіна та раніше вбитого Татарського, назвавши їх "хлопцями напівпригожина". У їхніх історіях є дуже чіткий спільний сценарій.

"Згадайте скільки часу пройшло з ліквідації Татарського, як вже були зізнання на відео. Так само коротко відбулося і зараз. Мовиться про дві протитанкові міни, які ніби дистанційно були підірвані. Але ж питання: якщо спецслужби володіють такою інформацією, то чому вони не діють превентивно", – поставив риторичне питання політолог.

Він припустив, що вони можуть теж бути зацікавлені у ліквідації таких осіб, чия ідеологія суперечить політиці Кремля.

Їхні заяви в телеграм-каналах, їхні ролики вибиваються з політики Кремля. Вони створюють ледь не плацдарм для захоплення влади іншою групою впливу,
– відзначив спікер.

Утім, ця вся історія грає на руку Україні. Експерт пояснив чому.

"Україні це допомагає з тієї точки зору, що чим більше вони вбиватимуть одне одного, тим більше можливостей у нас буде протистояти російській навалі. Їхня структура руйнуватиметься, як картковий будинок", – резюмував Ігор Чаленко.

Підрив авто Прилєпіна: основне

  • Авто російського пропагандиста Захара Прилєпіна підірвали 6 травня біля Нижнього Новгорода. Його водій загинув на місці від отриманих травм. Прилєпіна доставили в лікарню з різними травмами та прооперували.
  • Напередодні 7 травня пропагандист розповів деталі. Мовляв, за кермом був він, а не водій-колаборант Шубін і вибуховий пристрій спрацював саме з пасажирського боку.
  • Відповідальність за цей інцидент взяв на себе партизанський рух "Атеш", який, ймовірно, слідкував за Прилєпіним з початку 2023 року. Там наголосили, що рано чи пізно підрив мав статися.