Як зазначають росЗМІ, Прілєпін, або те, що від нього залишилося, все ще перебуває на місці вибуху. Медики очікують, коли прилетить вертоліт, щоб транспортувати його до лікарні.

Читайте також "Українське літо прийде – вам кінець": на Запоріжжі колаборантам зробили останнє попередження

Спочатку підкинуло, а потім перекинуло

Вибух був надзвичайно сильним. Тож, спочатку транспортний засіб підкинуло вгору. Після цього машина перевернулася. Відомо, що автівка буквально розсипалася, а на місці події утворилася вирва діаметром близько 1,5 метра та 0,7 метра завглибшки.

Якщо вірити росЗМІ, то водій транспортного засобу загинув на місці. Що стосується самого Прілєпіна, то він буцімто у важкому стані. Цікаво, що загинути могла також його донька, але вона вийшла з машини за якісь лічені хвилини.

Журналісти кажуть, що вони їхали до села Піонерське. Донька пропагандиста вийшла з авто, а вже за якісь 100 метрів воно злетіло у повітря.

Кажуть про 3 кілограми вибухівки

Про це росЗМІ розповіли джерела. Мовляв, під машиною Прілєпіна був саморобний вибуховий пристрій вагою 3 кілограми. Кажуть, що так званий російський письменник, який їхав з "гастролей" на тимчасово окупованій частині Донбасу, зазнав травм ніг.

Зауважимо, що автівку з Прілєпіним підірвали у Нижньому Новгороді. Він вирушав на машині зі своїм водієм і донькою додому.

Тим часом партизанський рух "Атеш" розповів, що полював на Прілєпіна з початку 2023 року. За попередньою інформацією, до своїх рідних пропагандист вирушав на власній автівці Audi Q7.

До слова, оголосили партизани "полювання" на Прілєпіна ще 28 січня 2023 року. У мережі виклали заяву, що вже навіть видали "замовлення" на прокремлівського пропагандиста. Заклик прибрати "ціль" отримали понад 5 тисяч агентів, зокрема російські військові.