Найдешевші розкупили – залишилися дорожчі
Уболівальники тим часом розкуповують останні 50 тисяч квитків на матчі. Аби потрапити на чвертьфінал, чи півфінал потрібно викласти від тисячі двохсот до майже трьох тисяч гривень. Такі квитки розкуповують мляво. Натомість, навколо дешевших розгортається справжній ажіотаж.

“За два дні розпродали понад 10 тисяч квитків на матчі європейської футбольної першості. Для того, аби придбати заповітні перепустки, люди займали чергу ще вдосвіта”, – розповіла журналіст Вікторія Носач.

Харків
Із 4-ї ранку за своєю мрією стоять у черзі вболівальники Харкова. За перші два дні тут буквально розмели 5 тисяч квитків. Скаржаться – ціна навіть в 300 гривень відчутна.

“Ви знаєте, я беру 3 категорії, не можу собі дозволити поки більшого. Ну, дорогувато. 300 гривень білет – відчутно для нас”, – вважає вболівальник Юрій Лисюк.

Незважаючи на дорожнечу, фани купують максимум дозволеного – 4 квитки на одну людину, зазначили в комерційній службі футбольного клубу "Металіст".

“Мало квитків на раунд плей-офф, тобто на чвертьфінал і півфінал. Там тільки квитки першої категорії залишалися у наявності”, – розповів керівник комерційної служби ФК "Металіст" Євген Лук'янець.

Донецьк
Приблизно така ж ситуація і в Донецьку. Але там у продажу квитків за 300 гривень вже немає.

“Білети є на групові матчі, від 700 гривень, 700 і 1200. Якщо 1/4 фіналу, то 1,5 тисячі і 1/2 фіналу – 2 700”, – повідомила касир Ірина Антоненко.

Київ
Тим часом, у відділеннях київських офісів, партнерів чемпіонату, спокійно. В середньому, кажуть менеджери – удень кожне відділення приймає до 20 вболівальників. Безпосередньо квитки видаватимуть за два дні до чемпіонату – у пунктах обміну. Нині ж це ваучери про оплату.

“На сьогодні суттєвих черг у відділеннях банку не спостерігається, вся процедура продажу квиточка триває від 15-ти до 20 хвилин. Процедура включає реєстрацію клієнта та оплату безпосередньо в касі”, – розповів головний економіст Київського відділення ПАТ "UniCredit Bank" Тетяна Оніщук.

Європа бойкотує
Ложкою дьогтю може стати бойкот Євро-2012, про що вже заявили деякі європейські високопосадовці Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландів, Австрії. Причина – справа Юлії Тимошенко.

“Бойкот крупних спортивних подій, зокрема такої, як Євро-2012 - не є найкращий спосіб вирішувати юридичні чи то політичні питання. Я хочу нагадати, що свого часу усі політичні сили, які присутні на політичній карті України, давали гарантії щодо невикористання Євро у своїх політичних цілях”, – вважає директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

Про зміни умов проведення чемпіонату не йдеться. УЄФА залишається вірним своїм принципам – футбол окремо, політика – окремо.