Про це 24 каналу розповів російський публіцист та опозиціонер Андрій Піонтковський. Він також зазначив, що звичайно, у Ердогана свої інтереси та зацікавленість в зерновій угоді, тому "довіряй, але перевіряй".

Читайте також У чому вигода росії від зернових угод: думка Піонтковського

Упродовж цієї війни, він, швидше на боці України. Туреччина підтримує Україну різними способами, проте Ердоган швидше грає за себе, а не за Україну,
– додає Піонтковський.

"Потрібно розуміти, якщо Ердогану потрібно буде вчинити щось у інтересах Туреччини, що піде у розріз із позицією України – він обере турецьку вигоду, це очевидно", – пояснює публіцист.

Але, за словами Піонтковського, це і є реальна політика, так вчинить не лише Ердоган, це також потрібно розуміти.

Повний стрім із Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Тристоронні угоди про експорт українського зерна – зернові угоди

  • росія замінувала Чорне море та розмістила там свої кораблі, що перешкоджало експорту українського зерна. Своєю чергою це створювало продовольчу кризу, внаслідок чого існувала загроза голоду в деяких країнах.
  • Україна та росія підписали окремі угоди з ООН і Туреччиною щодо вивезення зерна. Мовиться про розблокування чорноморських портів. Угода відкриє шлях до значних обсягів експорту зерна з України. Про це заявив генсек ООН Антоніу Гутерреш.
  • російські загарбники 23 липня завдали ракетного удару по Одесі. Ворог випустив відразу 4 ракети типу "Калібр". Дві з них влучили в Одеський порт.
  • В кремлі ж розповіли байку, начебто обстріл Одеського порту зовсім не заважає експорту зерна.