Джейсон Міллер зауважив, що Desk of Donald J Trump "був лише допоміжним засобом до набагато масштабніших зусиль, над якими ми працюємо".

Зауважте TikTok переміг Трампа: чому ж гендиректор компанії покидає посаду

Після блокування у соціальних мережах Трамп використовував сайт як майданчик для публікації власного контенту. Прихильники Трампа могли ставити вподобайки та ділитися контентом в інстаграмі та фейсбуці.

Наразі команда політика не розкриває подальших планів.

Тим часом в інстаграмі та фейсбуці користувачі знову можуть заходити на офіційні сторінки Трампа. Водночас сам політик доступу до них не має. Представник Facebook повідомив, що позиція соцмереж щодо Трампа не змінилася.

Трамп в інстаграмі
Акаунт Трампа в інстаграмі / Скриншот 24 каналу

Трамп у фейсбуці
Акаунт Трампа у фейсбуці / Скриншот 24 каналу

Трамп та соцмережі: головне

  • Усе почалося з того, що 9 січня 2021 року керівництво соцмережі Twitter назавжди заблокувало акаунт Дональда Трампа. Таке рішення аргументували "високим ризиком подальшого підбурювання до насильства" з боку політика.
  • Представники соцмережі заявили, що акаунт Трампа не відновлять за жодних обставин, навіть якщо він знову обійме посаду президента США.
  • Окрім того, у травні Twitter також заблокував акаунти, які публікували заяви Трампа. Зокрема, дублювали контент з Desk of Donald J Trump.
  • У травні команда Трампа анонсувала появу офіційного сайту політика.
  • Джейсон Міллер заявляв, що нова платформа 45-го президента США змінить правила гри.