В ефірі 24 каналу херсонський активіст Володимир Молчанов повідомив, що в росіян почалося істеричне шоу після чергового попадання HIMARS в Антонівський міст.

Важливо Ніч минула результативно: ЗСУ завдають по окупантах потужних ударів

За словами активіста, окупанти влаштували "розслідування слідчого комітету росії зі знищення наземними військовими формуваннями російського державного майна".

В них є пояснення, що херсонський міст будував Радянський союз. Отже, це росія, а ніяка не Україна,
– розповів Володимир Молчанов.

Він повідомив, що українські захисники майже щоночі та щоранку використовують великі сили авіації для того, щоб збивати російські наміри наступу.

"Настрої колаборантів залежать від того, що відбувається на фронтах. Тобто, якщо наші наступають, то колаборанти панікують. Якщо наші стоять на місці, колаборанти відразу починають свою стару пісню, в якій справді переконані, що "росія назавжди", – зазначив херсонський активіст.

Володимир Молчанов пояснив, якби вони справді в це не вірили, то не завозили б, наприклад, російських вчителів, російських пропагандистів чи клерків, які починають відкривати банки.

Дивіться відео: херсонський активіст про істерику російських окупантів

Останні новини з Херсонщини

  • російські військові на окупованих територіях Херсонської області повсюди залишають вибухові пристрої. Окупанти розміщують вибухівку в житлових будинках та навіть на дитячих майданчиках.
  • Колишній гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо покинув свою "посаду" після отруєння. Унаслідок отруєння зраднику доводиться боротися за своє життя