У росії немає техніки та інженерів для ремонту Антонівського моста

Обстріл Антонівського моста прокоментував перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. За його словами, після нічного удару міст зазнав серйозних пошкоджень.

До теми росіяни розмістили радіолокаційні відбивачі біля Антонівського мосту, – розвідка Британії

Декілька наскрізних пробиттів перекриття, швидше за все отримали деформацію і несучі частини конструкції,
– повідомив він.

На місце обстрілу росія відправила працівників слідчого комітету, які показово на камеру пропагандистів намагалися зафіксувати пошкодження. Соболевський заявив, що такі дії – це частина підтримки ілюзії, що юрисдикція росії буцімто поширюється на територію Херсонщини.

Руйнування на Антонівському мосту: відео

Водночас перший заступник голови Херсонської облради підкреслив, що "ремонтувати ж міст – це зовсім інша історія". Для цього, за його словами, потрібні інженери, будівельні розрахунки та спеціальна техніка та матеріали.

Оскільки з цим усім в орків великі проблеми, то і відновлювальні роботи проходитимуть за "перевіреною" схемою – залатати отвори звичайними плитами та накрити це дорожнім покриттям,
– сказав Соболевський.

Він наголосив, що допустиме навантаження за такого підходу окупантів стає фактором Х.

"У разі використання мосту після такого ремонту для перекидання важкої військової техніки російським танкістам знадобиться вдвічі більше іконок", – резюмував Соболевський.

Що відомо про новий удар по Антонівському мосту

Дізнайтесь більше – як ЗСУ вдарили по Антонівському мосту: дивіться відео