Це підтвердив член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін. Наразі невідомо, що саме слугувало причиною збою.

Теж у місті На зло росіянам: роботу обстріляного супермаркету в Харкові обіцяють відновити

Як жителі можуть отримати інформацію

Зараз жителі міста та області можуть почути національне мовлення по радіо. Частоти Українського радіо – 106,1 та 91,6 МГц. Також національний телемарафон транслюється в мережі.

У Харкові тимчасово нема ефірного телевізійного мовлення. Українське радіо продовжує мовити,
– написав Хоркін.

Повітряна тривога почалася в Харкові пізно ввечері. А вибухи почулися орієнтовно о 22:30. Невдовзі "почервоніли" на карті тривог ще західні та центральні області країни.

У Харкові під час тривоги пролунали вибухи та спалахнула пожежа

Під час тривоги, жителі Харкова теж почули кілька вибухів. У мережі писали, що їх було щонайменше 2, а спровоковані вони були нібито "прильотом". Проте місцева влада це ще ніяк не коментувала.

Частково підтвердили обстріл публікації в російських телеграм-каналах. Там писали, що під вечір випускали ракети з Бєлгородської області Росії. Під обстріл, ймовірно, потрапила територія в західній частині міста. Згодом там почалася пожежа.

Харків обстрілювали кількома днями раніше

Протягом доби 5 червня росіяни нещадно гатили по місту різним озброєнням. Вони обстріляли житлові будинки, автомобілі та критичну інфраструктуру області. Внаслідок масованих атак загинула одна людина, а ще 3 особи зазнали поранень.

Згодом це прокоментував міський голова Ігор Терехов. Він сказав, що російські війська били прицільно по одному із житлових районів міста. Також додав, що це, на жаль, не є чимось новим. На думку мера, окупанти періодично влаштовують такі обстріли, щоб тримати людей в напрузі.

Проте ситуація в місті – зараз стабільна. Там є достатньо їжі та питної води. Також працюють усі ринки, супермаркети та аптеки. Проте мовиться лише про ті, які не зруйновано снарядами та ракетами Росії. Важливим є й те, що в місті відновив роботу громадський транспорт. Зараз відкрито всі станції метро Харкова.

Нещодавно – показали моторошні руйнування ринку Харкова: дивіться відео