Збройні сили України з Силами територіальної оборони ведуть запеклі бої. Вони намагаються не допустити, щоб ворог закріпився на лівому березі річки Дніпро.

До теми На Слобожанщині росіяни намагаються захоплювати населені пункти, сунучи до Старобільська

"Закликаємо добровольців тероборони Херсонщини та Миколаївщини чинити опір агресору!", – заявили в Генеральному штабі ЗСУ.

Ворог деморалізований

ЗСУ повідомили, що в акваторії Чорного моря Повітряним силам України вдалось зенітним ракетним підрозділом знищити російський винищувач Су-30 СМ.

Генштаб зазначив, що російські спецпризначенці та диверсанти, всупереч Женевським конвенціям використовують об'єкти цивільної інфраструктури для прикриття своїх дій.

Бойовий дух українських воїнів високий! Натомість війська противника деморалізовані, у них закінчуються запаси палива та їжі. Противник несе значні втрати,
– повідомили у ЗСУ.

Підписуйтеся на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.

Текст публікації Генштабу ЗСУ

Війська противника деморалізовані, у них закінчуються запаси палива та їжі. Противник несе значні втрати. Так, орієнтовні втрати особового складу – понад 3000 осіб, танків – близько 100, ББМ – близько 540, гармат – 15, ЗРК "Бук" - 1, літаків – 16, вертольотів – 18. Також російські окупанти масово залишають техніку та вдаються до втечі.Перемога буде за нами! Разом переможемо