Про випуск такого пива у США повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин. Саме він й надав фотографію банок пива "Азовсталь".

Важливо Відбувся черговий обмін полоненими: додому повернулися 107 воїнів

Пиво "Азовсталь"

З фотографій видно, що упаковка пива на честь захисників "Азовсталі" втілена у кольорах прапора України, а також має велике зображення тризуба.

У мережі припускають, що кошти від продажу продукту підуть на закупівлю протезів для українських військових, які отримали тяжкі поранення під час бойових дій.

Ноблсвілль – місто-побратим

Також мер Житомира повідомив, що готується рішення про встановлення побратимських відносин з Ноблсвіллем. Вони обіцяють win-win співпрацю, у якій основні принципи – це:

  • взаємоповага,
  • тривала співпраця,
  • позитивний результат для обох сторін.

Таке рішення передбачає взаємний розвиток бізнесу, туризму та торгівлі, а також залучення інвестицій практично у всіх сферах життя громад. Ба більше, встановлення братерства набуло нових смислів з початком повномасштабної війни в Україні. Зокрема, статус побратима дозволяє відправляти гуманітарні вантажі за спрощеною процедурою. Також міста-побратими долучаються до проєктування відновлення українських регіонів, які постраждали внаслідок агресії Росії.

На честь захисників "Азовсталі"

Варте уваги – як "азовці" зустрічалися зі своїми родинами після російського полону: дивіться відео