Таку думку висловив 24 каналу російський правозахисник та опозиційний політик Марк Фейгін. Він вважає, що у сучасному світі сховатися нікуди не можна, тим паче фігурам такого масштабу.

Важливо Ліміт маневрів вичерпано: чи вдалося Путіну остаточно дотиснути Лукашенка

Марк Фейгін переконаний, що план евакуації вищих чиновників Росії до третьої країни нереальний. Через це у Кремлі розуміють, що треба "йти до кінця" у війні проти України, бо насправді сховатися немає де.

Прихистити Путіна ніхто не захоче

Російський правозахисник вважає, що жодна країна світу не триматиме у себе російських військових злочинців, навіть якщо цим державам запропонують щось цінне або ж чинитимуть на них тиск.

До того ж, зауважив Фейгін, у сучасному світі дуже легко встановити, де перебуває та чи інша особа.

Це ж не Друга світова війна, після якої мало кому із гітлерівців вдалося втекти. І навіть їх виловлювали. Наприклад, Айхмана в Аргентині. І потім повісили,
– сказав Фейгін.

Фейгін припустив, що навіть якщо Путін зробить пластичну операцію і ходитиме самітником із паличкою навколо монастиря та проситиме милостиню, його все одно вирахують.

Марк Фейгін про втечу Путіна до Венесуели: дивіться відео

Російського диктатора "продадуть"

Він переконаний, що у разі втечі Путіна його банально продадуть. При чому це стосується як Китаю, так і Венесуели або ж Північної Кореї.

Це питання торгівлі. Це не питання переконань, ідеології чи репутації. Що більше запропонують, то дорожче продадуть,
– зазначив російський опозиційний політик.

Фейгін вважає, що якраз "найзапекліші друзі" Росії першими і продадуть її чиновників.

Венесуела легко продасть кого завгодно за зняття санкцій. І всякі Мадури (Ніколас Мадуро – президент Венесуели – 24 канал) дадуть можливість викрасти російських чиновників,
– сказав Марк Фейгін.

Саме тому російський правозахисник вважає, що кремлівське керівництво навряд чи серйозно готує план евакуації.

Плани Путіна щодо війни: останні новини

  • Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк переконаний, що Кремль взимку планує тероризувати мирне населення України через поразки на фронті. Зокрема мовиться про продовження масованих ракетних ударів по критичній інфраструктурі України.
  • Генерал армії США Марк Міллі вважає, що Путін й далі робить катастрофічні помилки у війні. Однак попри те, що Кремль зазнав поразки у війні загалом, попереду ще чимало бойових дій.
  • Російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко впевнений, що порятунок Путіна – єдина мета війни, яку Кремль розв’язав проти України. Інших цілей не залишилося.