Про це 24 Каналу розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, зауваживши, що бойові одиниці таки не заходять до порту в Маріуполі.

До теми Перший танкер у порту Маріуполя: Андрющенко припустив, для чого він потрібний

Як окупанти використовують порт в Маріуполі

Як наголосив Плетенчук, окупанти насамперед використовують порт в Маріуполі, аби незаконно вивозити ресурси з Півдня України. Йдеться про збіжжя, метал та й загалом усе, до чого вони тільки можуть дотягнутися.

З якою метою туди прибув танкер – наразі невідомо. Найімовірніше, окупанти завозять щось до Маріуполя. І навряд чи це буде для того, аби забезпечити інтереси цивільного населення на окупованих територіях.

Можливо, так вони намагаються розв'язати проблеми з логістикою для окупантів. Але поки деталей немає.

Ми всі знаємо, що у них є проблеми із забезпеченням південного угруповання. Раніше поромна переправа постраждала, хоч вони вже її відновили. Може бути, що вони пробують скоротити логістичне плече або забезпечити угруповання в інший спосіб. Але це припущення,
– сказав Плетенчук.

Ситуація в Маріуполі: коротко

  • В ніч на 22 червня у Маріуполі пролунали вибухи. Місцеві бачили чорний дим у Приморському районі міста.
  • Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко уточнив, що могло прилетіти і по території порту Маріуполя. Також є інформація, що був приліт по місцю базування окупантів в селищі Нікольське.