Під сумнів заяву Деркача поставили політичні експерти Тарас Семенюк та Дмитро Сіманський, а також політолог Володимир Фесенко в ефірі 24 каналу в програмі "Політична анатомія".

Актуально "Плівки Порошенка і Путіна": що відомо про скандал

За словами Семенюка, жодний солідний журналіст не віддав би таку інформацію комусь іншому.

"Мені дивно, звідки Деркач має ці записи. Він посилається на журналістів-розслідувачів. Якби я був журналістом-розслідувачем – я би сам це опублікував. Який солідний журналіст-розслідувач буде просто так віддавати це пану Деркачу?", – наголосив експерт.

Його слова підтвердив і Фесенко, додавши, що зазвичай все відбувається навпаки.

"Зазвичай, журналісти-розслідувачі отримують інформацію від політиків або від спецслужб, різних структур. А не навпаки", – сказав політолог.

Така ж думка і у політичного експерта Сіманського.

"Ти можеш рити землю пів року, можеш читати папери, досліджувати документи, говорити з інсайдерами. Але "бабах" відбувається тоді, коли конкурент твого об'єкта принесе папку", – сказав експерт.

Що відомо про так звані плівки Порошенка і Путіна

  • Нардеп Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей із голосами схожими на голоси п'ятого президента України Петра Порошенка і президента РФ Володимира Путіна. Розмова нібито відбулася 30 квітня 2015 року, у розпал війни на Донбасі. Цікаво, що розмова проходить у невимушеній атмосфері, а люди з голосами схожими на Порошенка і Путіна, часто жартують.
  • У пресслужбі Петра Порошенка записи назвали фейком та фальсифікацією.
  • Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков відмовився коментувати плівки.
  • Сам Деркач переконує, що ці аудіозаписи потрапили до нього від "журналістів-розслідувачів", імена яких він не назвав. За його словами, "плівки" вже передали правоохоронцям.
  • Як повідомили 24 каналу в пресслужбі Державного бюро розслідувань, після оприлюднення попередніх частин "плівок Порошенка" відкрито кримінальне провадження щодо незаконного злиття інформації.
  • Наразі експертиза не підтвердила правдивості записів.

Що відомо про Андрія Деркача

  • Останнім часом різні плівки публікує саме Андрій Деркач – нардеп усіх скликань, починаючи з 3-го.
  • Відомо, що він вчився в Академії ФСБ, а його дипломна робота була про "Організацію проведення зустрічей з негласною агентурою".
  • Батько Андрія Деркача – генерала КДБ та СБУ Леонід Деркач.

Дивіться відео 24 каналу про скандальні "плівки Порошенка і Путіна":