Пряма трансляція на
Останні випуски

Побачиться з сім'єю, об'їздить Європу і не покине протести в Україні: Саакашвілі поділився планами

- Читать новость на русском

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одещини, лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі розповів, що має намір робити після того, як його видворили з України до Польщі.

13 лютого Саакашвілі дав у Польщі першу конференцію після видворення.

Читайте також: Видворення Саакашвілі: на ситуацію відреагували у США

Він не відкидає, що Польща здійснить щодо нього процедуру повернення в Україну.

Точно так само, як незаконно мене вигнали з України, точно так же Польща може зажадати реадмісію в будь-який момент мене в Україну,
– сказав Саакашвілі під час прес-конференції у Варшаві.

За словами політика, у вільній Польщі він буде більш ефективний як український громадський діяч.

"Я буду практично так само ефективний в Європі, як був би в Україні. В Україні, навпаки, мене кожен день переслідували, за мною стежили, постійно влаштовували провокації, постійно записували, постійно застосовували фізичну силу, заарештовували, а тут я на волі", – сказав Саакашвілі.

Читайте також: Эвакуация под видом депортации: почему выдворили Саакашвили?

Він наголосив, що "вільний Саакашвілі в 30 разів небезпечніший, ніж той, якого переслідували в Україні".

Лідер "Руху нових сил" також поділився найближчими планами на майбутнє. Він запевнив, що не припинить навіть з-за кордону організовувати масові протести в Україні. Саакашвілі також має намір співпрацювати з європейськими та американськими політиками.

У найближчі тижні я буду активно працювати з Європейським парламентом, європейськими політиками, американськими політиками. Ми будемо створювати свій "список Магнітського" щодо української корупції,
– зазначив Саакашвілі.

Проте для початку екс-президент Грузії планує зустрітись із сім’єю – його дружина із сином проживають у Нідерландах.

Читайте також: Проблеми тільки починаються, – журналіст про депортацію Саакашвілі

"У найближчі дні я вже вирішив, що буду робити. Для початку я зустрінуся з сім'єю в Нідерландах, далі я буду рухатися по всій Європі і буду займатися політичною діяльністю", – зазначив політик.

12 лютого у Києві в ресторані "Сулугуні" Саакашвілі затримали співробітники Держприкордонслужби. Його видворили у Польщу – країну, звідки він нелегально прибув в Україну. Літаком доставили Саакашвілі у Варшаву. Сам Саакашвілі уже заявив, що не має наміру просити в Польщі політичного притулку.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі