Про це 24 Каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, зараз Україна відпрацьовує відповідну законодавчу базу та виконавчі інструменти, які необхідні для синхронізації з європейськими інструментами та правилами.

До теми Росія готується до спроби реваншу не лише проти України, – Зеленський застеріг Європу

Україна швидко приєднається до ЄС та НАТО після перемоги

Подоляк підкреслив, що європейські політики підтримують прагнення України. Тут дуже важливий візит президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, яка вже вчетверте приїжджає під час війни.

Це люди, які щиро показують, що підтримують Україну. Не тому, що це політична посада, чи це вигідно, чи це репутаційно круто тощо. Ні, вона (Урсула фон дер Ляєн – 24 Канал) щиро розуміє цю війну та постійно опікується Україною, спілкується й інформаційно про це говорить. Вона особисто все це відчуває. Це дуже важливо, бо вона симетрично з нами відчуває природу цієї війни,
– зазначив Подоляк.

Окрім цього, пані Урсула разом з іншими європейськими чиновниками приїхали, щоб провести певну "чорнову роботу" перед самітом Україна – ЄС, який відбудеться 3 лютого.

Дивіться інтерв'ю з Михайлом Подоляком на ютубі 24 Каналу

Як переконаний Подоляк, вже після перемоги Україна дуже швидко приєднається до ЄС та НАТО. Це буде символічний, важливий та моральний крок для всієї Європи. Україна платить велику ціну за цінності. Тому вона має бути обов'язковим представником європейської спільноти, які розділяють ці цінності.

Утім, щоб швидко приєднатися до ЄС та НАТО, потрібно зробити багато роботи щодо побудови архітектури європейського типу держави. Зараз цей процес триває.

Євросоюз виділив новий пакет допомоги для України

  • Світ продовжує допомагати України боротися проти російського агресора. Так, Євросоюз надав вже сьомий пакет фінансової допомоги.
  • Відомо, що Україні передадуть 500 мільйонів євро. Також ще 45 мільйонів наша країна отримає на місію військової допомоги ЄС.
  • Крім того, Україна отримає від Франції радари для протиповітряної оборони Ground Master 200 (GM 200). Вони суттєво допоможуть виявляти ворожі повітряні цілі.