Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань у коментарі журналістам 24 каналу.

Читайте також: Якою буде погода у квітні: прогноз

На початку квітня в Україні буде різкий скачок температури – від нічних морозів до легкої спеки вдень. Тепла погода протримається мінімум два тижні.

З 19-21 квітня, на Вербну неділю, прийде похолодання і вітряна погода. Тому, передвеликодній тиждень буде холодним і сухим. Невеликі дощі можливі лише після 24 числа, але при цьому збережеться висока температура повітря.

На Великдень, 28 квітня, погода в Україні буде здебільшого сонячною, а в західних регіонах дощовою. Короткочасні опади можливі і на Сході. Проте, потепління буде коротким і вже 1-2 травня прийде похолодання в решту регіонів.

На Великдень українців чекає нормальна, тепла погода – +18+20 градусів. На травневі свята одразу прийдуть дощі і буде різке зниження температури до +12+14 градусів,
– розповів синоптик.

Найтепліше буде у південних, центральних та північних областях. Там стовпчики термометрів піднімуться до +21+23 градусів. Холодніше буде на Заході – +13+18 градусів.

Нічних холодів також чекати не варто. Температура повітря буде свіжою – до +7+11 градусів

Скільки вихідних буде на Великдень і травневі свята?

Офіційно травневі вихідні навесні 2019 року триватимуть аж п'ять днів – з 27 квітня до 1 травня включно. Тому, українці мають багато часу, аби весело відсвяткувати Великдень, влаштувати пікнік з шашликами чи поїхати у подорож.

Вихідні у квітні-травні 2019 року в Україні:
27 квітня – субота
28 квітня – неділя (Великдень)
29 квітня – понеділок (переноситься вихідний за Великдень)
30 квітня – вівторок (відпрацьовується у суботу, 11 травня)
1 травня – День праці (середа)