Такої "зради" Лукашенко не чекав

Так, Коля Лукашенко фактично утворив прапор України. Він разом з однокласницею став у самому центрі. Українці це вже помітили та посміялися у соціальних мережах.

Читайте також У 80 районах Білорусі заборонили відвідувати ліси: більшість із них – прикордоння з Україною

Українці жартують, що так син самопроголошеного президента просто хотів показати, звідки на Білорусь готувався напад. Водночас дехто сміється, що Коля і є та "сторона", яка готувала напад, а його батько цього точно не чекав.

Є й ті, які у всьому шукають позитив та вважають, що це була спланована акція і так Коля хотів показати, що "підтримує" Україну.

Син Лукашенка своїм нарядом утворив прапор України на випускному: відео

Реакція користувачів мережі

  • "Коля Лукашенко та його однокласниця прийшли на випускний у вбранні в кольорах прапора України. Ото від батька отримає";
  • "Син Лукашенка та його однокласниця прийшли на випускний у вбраннях у кольорах прапора України. На фото юнак у синьому костюмі – Коля Лукашенко. А поряд з ним дівчина у жовтій сукні. Сторона, з якою вусатий диктатор не чекав на напад?";
  • "Цікаво, а що це Коля Лукашенко задумав?";
  • "Коля Лукашенко з подругою показують, звідки на Білорусь готувався напад";
  • "Цікаво, а Коля Лукашенко та його подруга влаштували тут акцію протесту проти батька і його фінансового спонсора з Москви?";
  • "Коля Лукашенко найвідоміший випускник-2022 у Білорусі. Побачивши фото з випускного балу, тато, мабуть, був вражений".

Як сам Олександр Лукашенко оцінив цю ситуацію, на жаль, невідомо.

До теми Мир і розвиток: Лукашенко несподівано заявив про спільні інтереси з Великою Британією

До речі, син самопроголошеного президента Білорусі закінчив школу з медаллю. Користувачі мережі іронічно дивуються – чому лише з однією.

Це може вас зацікавити – Андрусів заявив, що Росія вивозить з Білорусі боєприпаси 122 калібру: відео