Вона нагадала про в'ялу реакцію росіян на смерть опозиціонерів Микити Ісаєва, Бориса Нємцова та Ганни Політковської. Відеозвернення жінки опублікував в ютубі російський активіст Сергій Куок, інформує 24 канал.

Важливо: Російські лікарі дали дозвіл на транспортування Навального в Німеччину

Протестувальниця наголосила, що Олексій Навальний – чудова людина. За її словами, він давно міг покинути Росію, але лишився.

"Знову 60-ті роки, коли 6 людей сідали на Червоній площі, щоб танки не заходили в Чехословаччину. Зараз те саме. Виходять одиниці. Білоруси зрозуміли, що вони в гі*ні і вийшли, а ми не зрозуміли", – заявила протестувальниця.

Після цих слів жінку затримала поліція, що викликало обурення у мітингувальників. Вони скандували "Ганьба".

Відео затримання жінки:

Затримання учасників акцій на підтримку Навального: що відомо

  • 20 серпня у Москві влаштували акцію на підтримку опозиціонера Олексія Навального, який зараз перебуває у комі через ймовірне отруєння.
  • На акції зібрались десятки людей. Протестувальники тримали плакати із написами "Навальний, живи". Поліція затримала щонайменше 6 осіб.
  • Акції підтримки пройшли також у Новосибірську, Пермі, Мурманську, Санкт-Петербурзі.

Отруєння Навального: коротко

  • Олексію Навальному стало погано під час польоту з Томська до Москви 20 серпня. Літак екстрено посадили в Омську.
  • Чоловіка відвезли в реанімацію та приєднали до апарату штучної вентиляції легень. Він перебуває у комі.
  • Медики заявляли, що в організмі Навального знайшли смертельно небезпечний компонент, однак потім поставили досить дивний діагноз "порушення обміну речовин".
  • Соратники Навального вимагали транспортувати опозиціонера в лікарню до Німеччини. Після численних відмов російські лікарі дали дозвіл на перевезення.