Згодом вибухи чули й у Кременчуцькому районі. 24 Канал закликає жителів Полтави і Кременчука перебувати в укриттях, адже це може врятувати життя і полегшити роботу нашим захисникам неба.

Дивіться також Росіяни атакують "Шахедами": у яких регіонах існує загроза

У Полтаві й Кременчуцькому районі чули вибухи

Повітряну тривогу по всій Полтавській області оголосили близько 19 години 57 хвилин. Тоді у регіоні була ракетна небезпека. Уже через 3 хвилини у Полтаві пролунали вибухи, про що повідомили кореспонденти Суспільного.

У Полтаві лунають вибухи,
– написали журналісти.

Уже через одну хвилину Повітряні сили повідомили про рух ворожої ракети у напрямку міста Кременчук. Військові закликали жителів міста прямувати в укриття.

"Увага! Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога!
Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!", – написали Повітряні сили.

Далі кореспонденти Суспільного повідомили, що близько 20 години 2 хвилини гучні звуки чули й у Кременчуцькому районі. Через дві хвилини повторні вибухи пролунали у Полтаві.

Варто зазначити, що станом на 20 годину 15 хвилин у Полтавській області ще зберігається загроза застосування балістичного озброєння.

За день до цього у Полтавській області вже лунали вибухи

  • Російські загарбники запускали ракети по Полтавській області ввечері 27 січня. Вони рухалися у бік Полтави та Кременчука.
  • Зрештою у Полтаві й Кременчуку пролунали вибухи. А мапа тривог розширилася на більшу частину України. В самій області по ворожих цілях відпрацювала ППО.
  • Згодом у Полтавській ОВА повідомили, що російські окупанти влучили у промислове підприємство. На місці інциденту спалахнула пожежа, інформації про загиблих або постраждалих внаслідок ворожої атаки по місту не було.