Президент Володимир Зеленський 29 березня виступив зі зверненням перед парламентом Данії, де заявив, що окупанти свідомо роблять так, щоб від України не залишилося нічого.

До теми Росія застосовує проти нас десятки ракет щодня, – Зеленський звернувся до парламенту Данії

Зеленський наголосив, що вже понад 10 мільйонів українців покинули свої домівки.

Вже більше 10 мільйонів українців покинули рідні місця через бойові дії. Майже 4 мільйони українців виїхали за кордон, у більшості це – жінки і діти. Історії цих людей сповнені жахом,
– сказав президент.

За його словами, у тих районах, куди зайшли російські військові, досі багато спалених та розстріляних машин на узбіччі, сотні залишок автівок.

"Окупанти вбивали мирних людей навіть тоді, коли ті намагалися просто врятуватися. Разом з переселенцями в західні області та в Європу забрали дітей, яких просто підбирали біля трупів їхніх батьків", – заявив Володимир Зеленський.

До слова, окупанти примусово вивозять українців у Росію під виглядом псевдоевакуації. Однак український дух – незламний, що показала зворушлива історія маленької дівчинки з Маріуполя. До українців, яких вивезли до РФ, прийшла місцева жінка й стала розпитувати малечу, як вона. Дівчинка сказала, що вона зараз з мамою побуде тут, а тато з дідом в Києві окупантів повбивають, і вони повернуться додому.

Цікаво – Шойгу з'явився з новими заявами про війну в Україні: