Найнижчий серед західних лідерів рейтинг у своїй країні має прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей. Дії Мей не схвалюють більше половини британців (51%), схвалюють – лише 30% британців. Таким чином рейтинг Терези Мей спустився до найнижчого показника за всю історію. До слова, такі настрої же вилилися у протести: , 1 липня в Лондоні кілька тисяч людей провели марш проти політики консервативного кабінету прем'єр-міністра Великобританії. Люди вимагали відставки уряду і закликали відмовитися від політики скорочення державних витрат - починаючи від сфери охорони здоров'я і закінчуючи поліцією.

Читайте також: Трамп, Путін і Сі Цзіньпін: президент США у цьому "тріо" зайвий, – експерт

Президент США Дональд Трамп теж не користується особливою підтримкою у своїй країні. Лише 40% респондентів схвалюють ту роботу, яку виконує Трамп на посаді глави держави. Натомість 56% американців ставляться до нього негативно, що на 12% більше, ніж в грудні минулого року.

Дещо кращий рейтинг у нашого президента Петра Порошенка. Його дії підтримують 43,5 українців, не підтримують – 51,7%.

Рейтинг президента Франції Еммануеля Макрона вищий, ніж у Порошенка, однак останнім часом він суттєво впав. У липні його рейтинг склав 54% – за місяць президент Франції втратив аж 10% підтримки. Коли Макрона обрали президентом Франції три місяці тому, 62% французів схвалювали його дії, в червні таких було 64%. Тепер же Макрон наближається до порогу у 50%. Подібне падіння рейтингу не спостерігалося у Франції з 1995 року, коли президентом був Жак Ширак. Кількість розчарованих Макроном зросла з 35% у червні до 43% у липні.

А от канцлер Німеччини Ангела Меркель навпаки піднімає свій рейтинг перед парламентськими виборами, які відбудуться 24 вересня. 64% німців задоволені роботою канцлера – стільки ж, скільки до початку міграційної кризи. Це найкращий показник Меркель з серпня 2015-го. Що ж, схоже німці просто не уявляють на місці канцлера іншу людину.

Читайте також: Ангела і геї: як Меркель у меншості опинилася


Рейтинг Порошенка в Україні вищий за рейтинги Трампа і Мей у США та Великобританії відповідно

Що стосується Володимира Путіна – то тут все ясно. Звісно ж, у глави Кремля, як і належить царю, рейтинги найвищі. Російські соціологи сверджують, що 81% росіян підтримують дії президента і лише 18% не підтримують. Але наскільки точні у своїх оцінках російкі соціологи – велике питання. І ще слід взяти до уваги величезний вплив путінської пропаганди на більшість росіян.

Читайте також: Історичне божевілля в Росії: як Путін стає Грозним