Пряма трансляція на
Останні випуски

Порошенко підписав закон, який спрощує ввезення імпортних автомобілів

- Читать новость на русском
Порошенко підписав закон про спрощення ввезення імпортних автомобілів
Порошенко підписав закон про спрощення ввезення імпортних автомобілів / 24 Канал

Президент України Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні їх до країни. Закон повернуто з підписом глави держави 21 травня.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради на сторінці законопроекту №5470-д.

Так, відповідно до змін, до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".

Читайте також: Авто на "єврономерах": влада України знайшла вирішення проблеми

Зазначимо, що це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності автомобіля екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти під час ввезення транспортного засобу до країни та під час державної реєстрації.

Проте такий сертифікат все ж потрібно буде надавати на внутрішній митниці під час митного оформленні автомобіля.

Додамо, що закон було схвалено з урахуванням внесеної головою комітету парламенту з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною поправки. Цією поправкою від необхідності відповідати стандартам звільнені автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, що ввозяться в Україну як гуманітарна допомога.

До слова, Міністерство інфраструктури України подало на розгляд Кабінету Міністрів акт про нові стандарти роботи світлофорів.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі