У посольстві США сказали, що українська бригада "Азов" зможе отримувати зброю від США. Раніше про це писало одне з авторитетних західних видань із посиланням на Держдеп США.

Дивіться також "Все зміниться 12 червня": що за дивні написи з'явились у Криму

Це – результат тривалої роботи

У бригаді повідомили, що співробітники Посольства США в Україні підтвердили, що "Азов" пройшов перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки.

Це стало результатом тривалої та кропіткої роботи, яку військовослужбовці "Азову" систематично вели в площині боротьби з успішними результатами діяльності російської пропаганди,
– мовиться в повідомленні.

Там також висловили вдячність Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, Посольству України у Сполучених Штатах Америки та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони.

Там також наголосили, що брехня про "Азов", яку російський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару.

Це рішення буде сприяти ефективній обороні та збереженню життів.

Як допомога від США вплинула на фронт в Україні

  • Постачання американської допомоги дало змогу сповільнити просування російських окупантів на Харківщині та забезпечити міцне утримання лінії оборони. Про це заявив речник Міністерства оборони США Патрік Райдер на брифінгу. Відповідаючи на питання, чи впливає надходження американської допомоги на ситуацію на передовій, він відповів ствердно.
  • За його словами, той факт, що росіяни дійсно сповільнили просування під Харковом, свідчить про те, що, по-перше, українці можуть продовжувати утримувати лінію фронту, і, по-друге, що ця допомога доходить до нас.
  • Водночас у Пентагоні визнають, що ще багато чого треба зробити для того, щоб "доставити їм українцям таку необхідну допомогу", але вони будуть продовжувати працювати над цим.