Серед них – прекрасний виступ міністра оборони США Ллойда Остіна про підтримку України, вимога Ненсі Пелозі до Держдепартаменту врешті оголосити росію державою, що спонсорує тероризм, та внесення в американський Сенат проєкту схожої за змістом резолюції про визнання дій росії геноцидом проти українського народу.

Зверніть увагу Через "успіхи" російської армії від неї відвертаються навіть симпатики: приклад Кіссинджера

Усе це грає нам на руку. Про це 24 каналу розказав російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський.

Однією з головних тем на порядку денному також залишається надання Україні ракет для HIMARS, що можуть стріляти на 300 кілометрів. На думку Піонтковського, тут все не так однозначно, адже у цьому питанні залучені 2 сторони.

Мова йде про радника президента США Джона Саллівана з одного боку, та міністра оборони Ллойда Остіна і держсекретаря Ентоні Блінкена – з іншого. Як пояснив публіцист, президент Байден як досвідчений політик маневрує обома сторонами.

"Але я згоден, що ракети будуть. Ті неформальні бесіди, які я веду в Вашингтоні, промовки чи замовчування показують, що може вони навіть і є", – каже він.

Піонтковський вважає, що це – той самий шлях, який ми проходили вже кілька разів і не лише після початку повномасштабного вторгнення. Для прикладу він пригадав, як Обама, коли обіймав посаду президента США, був категорично проти постачання Україні "Джавелінів", а натомість надсилав шоломи та матраци, бо інакше могло "спровокувати путіна". Попри все, мем під назвою "лиш би не було війни" ще існує.

Тож загалом тенденція йде на користь України, але, на жаль, усе це запізнюється. Це коштує тисяч, десятків тисяч життів,
– підсумував Піонтковський.

Повний стрім з Андрієм Піонтковським на 24 каналі: дивіться відео

Останні новини про постачання зброї Україні

  • У Пентагоні 25 липня повідомили про те, що до України вже прямують нові артилерійські системи HIMARS, безпілотники Phoenix Ghost й боєприпаси. Сума чергової допомоги від Сполучених Штатів – 175 мільйонів доларів.
  • Крім того, міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що до нас вже прибули перші зенітні САУ Gepard з Німеччини.
  • Також українська сторона веде перемовини з партнерами щодо надання сучасних танків Leopard та Abrams.