В Україні потрібен єдиний очільник виконавчої влади. Про це Олександр Новіков заявив в інтерв'ю.

Цікаво Голова НАЗК запевнив, що Зеленський – зразковий декларант

Можна зробити як у США

За словами Новікова, посади президента та прем'єр-міністра розділяють обов'язки виконавчої влади. Через це система державного управління стає менш ефективною. Тому голова НАЗК пропонує 2 виходи з цієї ситуації, один з яких – скасування посади президента або прем'єр-міністра.

Потрібно ліквідувати пост президента або прем'єра. Чи зробити президента виключно головою виконавчої влади, як це у Сполучених Штатах,
– заявив Новіков.

Крім того, попри те, що президента Володимира Зеленського влаштовує чинна система управління, Новіков переконаний, що тут питання не в тому, що кому подобається. Мова, за його словами, йде єдність виконавчої влади в Україні.

Кадрові зміни в уряді України: головне

  • В українських ЗМІ уже впродовж декількох місяців говорять про кадрові зміни в уряді уже цієї осені. Депутатка з фракції "Слуги народу" Євгенія Кравчук підтвердила, що нового очільника отримають 3 – 4 міністерства.
  • Міністр захисту довкілля Роман Абрамовський уже написав заяву про відставку.
  • За інформацією журналістів, міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков замінить Андрія Тарана на посаді міністра оборони. Натомість "слуга" Ірина Верещук замінить Резнікова. Також голова митниці Павло Рябікін може замінити Марію Лазебну на посаді голови міністерства соціальної політики.