Про це розповіли в Головному управлінні розвідки Міноборони. ️Повернення українських захисників стало можливим завдяки оперативній роботі на окупованій території.

Цікаво У росії вимагатимуть екстрадиції звільнених з полону командирів захисників "Азовсталі"

Українським бійцям допомагали місцеві мешканці

Українські розвідники отримали інформацію, що в одному з окупованих міст на Сході України переховуються троє українських військовослужбовців бригади морської піхоти – двоє чоловіків та жінка.

В березні під час бойових дій чоловіки отримали поранення. Тому їхня група не змогла самостійно повернутися на підконтрольну ЗСУ територію. Всі троє бійців були змушені переховуватись в зоні окупації.

Протриматись протягом 6 місяців вони змогли завдяки патріотизму місцевих мешканців, які надавали воїнам ліки та харчові продукти,
– розповіли у розвідці.

Для повернення захисників підрозділи ГУР МО, ДБР, НАБУ та Національної поліції провели оперативну комбінацію з евакуації, внаслідок якої українські морпіхи змогли залишити окуповану територію.

Наразі всі троє перебувають на підконтрольній Україні території та мають намір повернутися до своєї частини, аби продовжити військову службу

Зауважте Росіяни ризикують здати нам у полон багато своїх військових: яке стратегічне значення Лиману

Коротко про ситуацію на окупованих територіях

  • Призначені росією гауляйтери Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей 28 вересня направили звернення до путіна з проханням визнати їхні фіктивні "референдуми" та приєднати тимчасово окуповані українські території до росії.
  • Своєю чергою, в кремлі анонсували підписання "договору про входження нових територій". Як повідомив речник путіна дмітрій пєсков, 29 вересня російський диктатор скличе радбез. Так само путін скликав радбез і в лютому перед визнанням квазіутворень на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини.
  • За даними російських ЗМІ, депутати держдуми отримали запрошення в кремль на 30 вересня на 15:00. Ймовірно, саме тоді путін хоче підписати договір про "входження" окупованих територій до складу росії.

Варто подивитися – про що просять звільнені з полону захисники "Азовсталі": відео