Словесна перепалка між українським президентом і бориспільським чиновником почалася ще в коридорі, пише "КП" в Україні". Годунок переконаний, що ймовірно президент переплутав його з кимось, або просто не розібрався у ситуації.

Вам буде цікаво прочитати: Зеленський посперечався із мером Борисполя через метр фекалій: відео

"Нічого не сталося. Якийсь хам виганяє людину, яку обрали люди, я взагалі в шоці. Все почалося з того, що я почав ставити питання і просити допомоги президента в будівництві лікарні, розповідаючи про корупцію в райадміністрації. І замість того, щоб райадміністрацію вигнати за те, що вони відмивають гроші, чомусь вигнали мене", сказав чиновник.

Скандал виник через лікарню Борисполя, яка за словами Годунка перебуває в жахливому стані. Чиновник додав, що саме тому і звернувся до президента, аби звернути його увагу на те, що міськрада сама не зможе її збудувати. На будівництво потрібно 180 мільйонів гривень. Бориспільська міськрада таких грошей немає, тому хоче допомогу від держави.

Окрім того, за словами Годунка, лікарню у свою власність оформила районна адміністрація і нічого в ній не робить.

"Президент приїхав подивитися, в якому стані ця лікарня. А я запропонував піти подивитися туди, куди страшно зайти, де стеля падає. Я йому сам сказав, що в нас є проблеми і фінансування немає. Почав говорити, що корупція в районі. У підсумку він зривається і виганяє мене із залу", – додав чиновник.

Читайте також: Зеленський масово звільняє керівників райадміністрацій: список

Дивіться відео перепалки між Зеленським і Годунком:

Зауважимо, під час суперечки президент назвав Годунка "розбійником і бандитом" та вигнав його з залу.

Він прочитав в інтернеті якусь дурницю. Він сам сказав, що знайшов щось в інтернеті, що там про мене щось пишуть. Так що, мені знайти в інтернеті, що пишуть на нього? Як він по роялю яйц*ми б'є, чи там, де він на наркомана схожий чи бухий? Тому жодного розбою не було, я держслужбовець,
– наголосив Годунок.

Тепер бориспільський чиновник планує позиватися до суду на президента і навіть збирає завтра, 11 липня, прес-конференцію.

"Я подам на нього у суд. Вимагатиму вибачень за цю ситуацію і компенсацію за моральну шкоду. Він поводився як якийсь гопник: "Вийди, геть звідси, йди гуляй". Я ж і є влада, навпаки, послухай її. А ​​мене за правду виганяють із залу. Ось така ситуація", – підсумував Годунок.

Чому Зеленський вигнав Годунка з засідання?

Президент Володимир Зеленський 10 липня провів обговорення будівництва лікарні у Борисполі. Там між ним та секретарем Бориспільської міськради Ярославом Годунком сталась суперечка.

Зокрема, президент вирішив перевірити інформацію про чиновника, бо він завжди так робить, "коли хтось дуже багато кричить". У мережі глава держави прочитав, що раніше Годунок був засуджений за розбій, поєднаний із спричиненням тяжких тілесних ушкоджень. Також він є секретарам Бориспільської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Вийдіть звідси, вийди звідси. Розбійник ти. Погано мене чуєш?... Англійською – exit,
– сказав Зеленський.

Годунок у відповідь викрикнув "усі ми президенти", згадавши інавгураційну промову Зеленського. На це президент сказав: "Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу".

Охорона вивела Годунка із зали, а Зеленський після цього перепросив у присутніх за емоції, додавши, що "не любить бандитів".