Між ними сталася перепалка під час обговорення будівництва лікарні у Борисполі. Під час обговорення Годунок заявив, що голова Бориспільської райадміністрації Олександра Туренко "віджав" у міста лікарню і зробив засновником лише район.

Вам буде цікаво: Хто такий і що зробив Ярослав Годунок: біографія чиновника, якого вигнав Зеленський

Спершу глава держави відчитав директора Бориспільскьої лікарні, бо він не вирішує стратегічні питання функціонування лікарні зі місцевою владою.

У мене питання: чому райадміністрація, обладміністрація, мер і Ви не сіли за один стіл. Ви – директор! Чому Ви не сказали: стратегічне питання, стратегічна лікарня – з Борисполя, не дай Боже, щось там буде, всіх людей везуть до вас,
– заявив Зеленський.

Коли слово взяв Ярослав Годунок, то президент закликав вирішувати питання, не працюючи "на камеру" і "не займаючись піаром і рекламою". Згодом глава держави зазначив, що "коли хтось дуже багато кричить", то він перевіряє інформацію про цю людину.

Ярослав Годунок – секретар Бориспільської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Зеленський заявив, що раніше Годунок був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями, назвав чиновника "розбійником" і закликав його вийти з зали.

"Вийдіть звідси, вийди звідси. Розбійник ти. Погано мене чуєш?" – сказав він.

При цьому Годунок намагався попри заяву президента щось сказати, однак глава держави знову повторив: "Англійською – exit". Однак це чиновника не заспокоїло. Годунок у відповідь викрикнув "усі ми президенти", згадавши інавгураційну промову Зеленського. На це президент сказав: "Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу".

Та йди вже, Господи. Чуєте чи ні?.. Йди гуляй, Господи,
– відповів на це Зеленський, під час цього охорона вивела Годунка із зали.

Відразу після цього Володимир Зеленський перепросив у присутніх за емоції, додавши, що "не любить бандитів".

Дивіться відео емоційної перепали Зеленського та Годунка:

Згодом Володимир Зеленський заявив, що звернеться до виконувача обов'язків голови СБУ Івана Баканова щодо "цього чорта". Ймовірно, він мав на увазі секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка.

Зараз подзвоню Баканову з приводу цього чорти,
– сказав Зеленський.

Ще одна суперечка: Зеленський посперечався із мером Борисполя через метр фекалій: відео

Дивіться відео, як пройшла зустріч Володимира Зеленського у Бориспільській міськраді:

Президент України Володимир Зеленський 9 липня звільнив за день 70 голів районних державних адміністрацій. Серед них – 10 голів районних державних адміністрацій у Вінницькій області, 8 – у Волинській, 3 – у Донецькій, 1 – у Дніпропетровській області, 2 – у Житомирській області, 3 – у Закарпатській та 10 – у Кіровоградській області і 5 – у Львівській.