Вкрай складно збагнути, що саме стало причиною цих пожеж. Так, у ніч проти 24 листопада палали електропідстанції під Москвою у Любліно.

Читайте також В Орловській і Курській областях лунали вибухи: заявляють про збиття безпілотників

Міг спалахнути трансформатор

За наявною інформацією, пожежа спалахнула на території московської електропідстанції "Чагіно", що у Любліно. Зауважимо, що колись це було місто в Московській області, а з 1960 року воно стало частиною російської столиці.

Як пишуть росЗМІ, осередком пожежі стала споруда трансформатора. Полум'я розкинулося на площу 200 квадратних метрів. У небо здіймався густий чорний дим.

Щоб приборкати полум'я, на електростанції вимкнули світло в трансформаторі. Станом на 5 ранку, пожежа не вщухала. Правда, росіяни запевняють, що об'єкт транзитний. Мовляв, на інфраструктуру самої Москви він ніяк не впливає.

На електропідстанції може горіти трансформатор: дивіться відео

Водночас російські ЗМІ пишуть, що приборкання вогню ускладнене. І пов'язано це з висотою споруди – близько 20 метрів.

Пізніше росЗМІ написали, що причиною пожежі на електропідстанції могло стати коротке замикання. Відомо, що пожежа спалахнула близько 04:30. Кажуть, що ніхто не постраждав. Водночас полум'я перекинулося на резервуар з паливом місткістю 120 тонн. Пожежу вже ліквідували.

Зауважимо, що попередньої ночі також спалахнула електропідстанція під Москвою. Якщо цього разу можна милуватися яскравим полум'ям і потужним димом, то тоді – яскравим заревом у небі.

Мешканці чули "хлопок"

  • Як пишуть місцеві телеграм-канали, сталося це у підмосковному Литкарино. Там побачили яскраву заграву. Пізніше у низці населених пунктів просто зникло світло.
  • Згідно з наявною інформацією, щось сталося на електропідстанції близько першої години ночі. Кажуть, з невідомих причин спалахнув цей об'єкт.
  • Цікаво, що у чатах мешканці не пишуть про вибух. Але зазначають, що був "хлопок". І що він супроводжувався яскравою загравою. І вже після цього частина міста залишилася без світла. Кажуть, що відсутня електроенергія була у понад 10 населених пунктах поблизу.