У ніч проти 24 квітня у селі Мілієве Вижницького району Чернівецької області згорів храм УПЦ МП. Журналістка Соня Кошкіна з посиланням на власні джерела заявила, що це зробив місцевий монах.

Дивіться також Вогонь просто в небі: що сталося з літаком Fly Dubai, який летить із Катманду в Дубаї

Після церкви чоловік підпалив ще й магазин

Кошкіна написала, що монах УПЦ МП вкрав з храмової каси 3 тисячі гривень, після чого вирішив "заплутати сліди" та підпалити церкву. Проте потім він нібито пограбував місцевий магазин, де його зловили на гарячому.

От, сьогодні читаємо: ПЦУ і греко-католики підпалили храм в селі Мілієве. Починаємо з'ясовувати, виявляється: підпалив місцевий монах, який перед тим вкрав з храмової каси 3 тис. грн. Хотів тіпа сліди заплутати. Але потім ще пішов пограбувати місцевий магазин, де його й схопили на гарячому,
– написала вона.

Журналістка заявила, що чоловік швидко у всьому зізнався. Вона додала, що розкрила цю інформацію через те, щоб УПЦ МП не кидались звинуваченнями в ПЦУ та УГКЦ.

Хлопець молодий, 89-го року, постригли зовсім нещодавно – на Житомирщині. Здавалось би: ну, буває, звичайна битовуха. Але, ні, вам вперто розказуватимуть, що це ПЦУ і греко-католики умисно палять храми МП. А ви слухайте, слухайте,
– написала Кошкіна.

Палія вже затримали поліцейські

  • У поліції особистість палія не розкрили, проте повідомили, що затримали порушника. Вони повідомили, що ним виявився 34-річний житель села Іспас.
  • Правоохоронці вже затримали чоловіка. Слідчі також розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 2 статті 194 ККУ – умисне знищення або пошкодження майна. Правоохоронці наголосили, що вивчають мотиви та обставини вчинених правопорушень.