Цю пресконференцію та сам форум "Україна. Рік 2024" речник президента Сергій Нікіфоров анонсував 21 лютого, передає 24 Канал.

Дивіться також Форум "Україна․ Рік 2024" зібрав топспікерів країни: головні заяви

Відбулась пресконференція Володимира Зеленського

Під час вступу президент подякував журналістам за роботу та турботу про Україну.

Я вам дякую за те, що ви були з нами і виконували свою роботу. А може частину свого життя ви віддали Україні. Для нас це один з наших інформаційних захистів від фейків Росії, песимізму деяких країн у світі. Я вам вдячний за підтримку, за те що говорите правду, за те, що засуджуєте російську криваву війну проти України,
– сказав він.

Також він подякував нашим воїнам за захист нашої держави, а також, українцям, які продовжують підтримувати Україну.

Без вас України немає. З нашого боку ми будемо робити все, щоб перемоги,
– додав президент.

Дивіться також Володимир Зеленський 25 лютого провів пресконференцію для журналістів: головні тези

Відбувся форум "Україна. Рік 2024"

  • Зауважимо, що сьогодні, 25 лютого, тривала велика пресконференція "Україна. Рік 2024". Окрім президента, у ній взяли участь інші представники військово-політичного керівництва країни. Конференція присвячена різним аспектам майбутнього України.
  • Зокрема на події виступили прем'єр-міністр, голова Верховної Ради, керівники спецслужб, а також голови низки міністерств.
  • Пресконференція глави держави тривала 2 години. Він відповідав на запитання щодо оборони, міжнародних відносин, проблеми на польсько-українському кордоні та в озброєнні. Окрім цього, Зеленський вперше відповів, скільки на війні загинуло українських військових.
  • До слова, попередня пресконференція Володимира Зеленського відбулась 19 грудня 2023 року. Вона була присвячена підсумкам року.