Він вважає таку заміну лише черговим етапом внутрішньокомандної ротації. Тому що такі кадрові перестановки в Кабміні відбуваються вже не вперше.

Нагадаємо Владислава Криклія звільнили з посади міністра інфраструктури

"Для того, щоб провести роботу над своїми помилками, я спробував дізнатися про деякі предметні зауваження, претензії. Але їх не було", – розповів колишній глава Міністерства інфраструктури.

Він зауважив, що не бачить трагедії в такому рішення Ради. Мовляв, хтось переходить на іншу позиції лінійно, а хтось – вертикально вище.

Криклій відповів, чи піде його команда разом з ним у відставку

На питання "Чи вся команда його також іде повним складом", Владислав Криклій відповів, що це має вирішувати новий міністр (Олександр Кубраков – 24 канал).

Я не знаю, наскільки їм буде комфортно працювати з ним. Від самого початку якось так склалося, що вони відокремлено працювали,
– зазначив ексміністр інфраструктури.

Він вважає, що це зумовлено важливим упущенням у побудові ефективної управлінської вертикалі. І додав, що про це посадовець навіть говорив з колишнім прем'єром Олексієм Гончаруком.

За його словами, в Україні прем'єр самостійно комунікував з низкою керівників центральних органів виконавчої влади, офіс – теж самостійно. Тому члени команди Мінінфраструктури автономізувалися, що вносило певне сум'яття в робочий процес.

Міністр інфраструктури Криклій пішов у відставку: що відомо

  • Народні депутати 18 травня проголосували за звільнення Владислава Криклія з Кабміну. Він очолював Міністерство інфраструктури з серпня 2019 року.
  • Новим очільником відомства було призначено Олександра Кубракова – очільника "Укравтодору".
  • Під час пресконференції 20 травня президент повідомив, що Владислав Криклій залишиться в його команді. Для нього вже підготували нову посаду, про яку буде повідомлено вже згодом.