Відповідну заяву український президент зробив під час свого виступу на Мюнхенській безпековій конференції. Він розповів, що його погляд щодо обмежень проти Москви відрізняється від позицій лідерів країн-союзниць, пише 24 канал.

Читайте також Зеленський виступає на Мюнхенській конференції: відео

Зеленський про необхідність запровадження санкцій

Глава держави повідомив, що у розмові один зі світових лідерів сказав йому, що Україна має кілька днів, а далі почнеться війна. Зеленський же у відповідь попросив застосувати санкції проти держави-агресорки.

Вони мені кажуть: ми застосуємо санкції, коли почнеться війна,
– зазначив президент.

А також додав: якщо міжнародні політики на 100% знають про війну, то чому не хочуть попередити її санкціями. "Нам не будуть потрібні ваші санкції після того, як почнеться бомбардування, чи будуть стріляти по нашій державі, чи якщо у нас не буде наших кордонів, економіки, чи будуть окуповані території", – наголосив політик.

Він також відзначив, що Захід відмовляється навіть заздалегідь озвучити всі санкції проти Росії.

Виступ Зеленського на Мюнхенській конференції: дивіться відео

Можливі санкції проти Росії: останні новини

  • У Великій Британії заявили, що погодили з партнерами по G7 і Європейському Союзу санкції проти Росії.
  • У США також неодноразово інформували про напрацювання обмежень щодо Москви. Вони, зокрема, стосуватимуться "Північного потоку-2", а також самого Володимира Путіна та його оточення. Віцепрезидентка Камала Гарріс у Мюнхені запевнила, що санкції будуть не лише економічними.
  • Міжнародна спільнота наголошує, що заходи щодо держави-агресорки завдадуть їй "непоправних втрат". Однак вводити превентивні санкції ні Європа, ні Вашингтон не хочуть. Обмеження там обіцяють запровадити, якщо Росія піде на вторгнення.

Ознайомтеся – на які санкції готова Німеччина: дивіться відео