Президента Чехії перевели на стандартне ліжко реабілітаційного відділення вранці 4 листопада. Про це розповіла прессекретарка Центрального військового шпиталю у Празі Ітка Зінке.

Зверніть увагу Не надали медичну допомогу президенту: поліція перевіряє оточення Мілоша Земана

Земана госпіталізували через загострення хвороби

Мілоша Земана, за словами представниці медичного закладу, госпіталізували через загострення хронічного захворювання.

Хвороба призвела до того, що президент Чехії не міг нормально харчуватися та пити. За словами Ітки Зінке, стан чеського президента при надходженні в стаціонар, безсумнівно, вимагав інтенсивної терапії.

Водночас ні канцелярія президента Чехії, ні лікарня не надали жодної додаткової інформації щодо хвороби Земана.

Не пропустіть Президент Чехії Земан більше не може виконувати обов'язки через стан здоров'я

Госпіталізація Земана: коротко

  • 77-річного президента Чехії востаннє бачили публічно 1 вересня 2021 року. Опісля його госпіталізували на 9 днів з невідомих причин.
  • Президента Чехії госпіталізували 10 жовтня, наступного дня після парламентських виборів у країні. Водночас глава офісу президента Вратіслав Минар відмовився повідомляти ЗМІ інформацію про стан його здоров'я.
  • Згодом з'явилась інформація, що Мілош Земан не може виконувати обов'язки глави держави через стан здоров'я. Тоді політик понад тиждень перебував у реанімації.
  • Національне управління з боротьби з організованою злочинністю Чехії перевіряє, чи вчасно Мілошу Земану надали медичну допомогу.