За інформацією журналістів, влітку 2017 року Ксенія Собчак кілька разів зустрічалася з Володимиром Путіним. Після цих зустрічей глава держави санкціонував фінансування її передвиборчої кампанії Собчак. Про це мовиться у розслідуванні видання "Проєкт".

Цікаво "Які ж с*ки": у Москві затримали Ксенію Собчак, яка прийшла підтримати Сафронова – відео

Кремль також дав вказівки Собчак про що вона може говорити під час агітаційної кампанії, а про що – ні. Також джерело повідомило, що ідея висунення телеведучої, яка має скандальну репутацію, належала Юрію Ковальчуку.

Ксенію Собчак як кандидата в президенти вибрали за високу впізнаваність, але при цьому вкрай низький електоральний рейтинг. Серед інших варіантів у Кремля були:

  • Дмитро Гудков,
  • Антон Красовський,
  • Олена Летюча,
  • Олег Тиньков.

Все було як з бізнесменом Михайлом Прохоровим. Ковальчук зустрічався з ним, і вони обговорювали, що потрібна заміна Навальному. У випадку з Собчак було те ж саме, потрібно було заповнити ліберальний табір,
– мовиться у повідомленні.

Сама телеведуча інформацію про узгодження своєї президентської кампанії в Кремлі заперечує.

​Важливо Навальний записав перше відеозвернення й заявив, що його отруєння організував Путін

Що варто знати про вибори президента у Росії

  • Голосування за очільника Кремля відбулося у 208 році. Усього у президентських перегонах взяли участь вісім кандидатів: Володимир Путін, Ксенія Собчак, Володимир Жириновський, Павло Грудінін, Григорій Явлінський, Максим Сурайкін, Борис Тітов та Сергій Бабурін.
  • Як не дивно, на виборах президента Росії-2018 перемогу здобув чинний очільник РФ Володимир Путін. За Путіна свої голоси віддали 76,69% виборців, а це понад 56 мільйонів росіян.
  • А от Ксенія Собчак набрала мізерні 1,68%.